Urządzenia do produkcji folii wydmuchiwanej

Urządzenia kompletne i komponenty do produkcji folii wydmuchiwanej

Odnośnie rozwoju, inżynierii, produkcji lub uruchomienia - oferujemy Państwu innowacyjne, wysokiej klasy urządzenia do produkcji folii wydmuchiwanej z jednego źródła. Mogą być Państwo pewni co do urządzeń i systemów firmy Hosokawa Alpine do produkcji folii wydmuchiwanej, od etapu serii doświadczeń aż po bieżącą produkcję. Na każdym etapie ściśle z Państwem współpracujemy. W efekcie końcowy produkt, który Państwo otrzymują, dokładnie spełnia Państwa aktualne wymagania a równocześnie, dzięki swej elastyczności, umożliwia inne zastosowania w przyszłości.

Maksymalna dyspozycyjność urządzeń

dzięki wysokiej klasy komponentom

(1) ekstruder, (2) zmieniacz sit, (3) głowica rozdmuchowa, (4) układ chłodzenia, (5) odciąg, (6) urządzenie do rozciągania MDO, (7) nawijarka, (8) sterownik urządzenia

W urządzeniach do produkcji folii wydmuchiwanej firmy Hosokawa Alpine stosowane są bez wyjątku komponenty najwyższej klasy. Dla Państwa oznacza to: Zakupione urządzenie gwarantuje stabilność procesu i rzadko potrzebuje przestoju. To z kolei przekłada się na maksymalną wydajność w produkcji folii wydmuchiwanej. Na takich urządzeniach można polegać.

Szczegółem decydującym o ekonomiczności produkcji folii jest stosowanie oferowanych przez nas najwyższej klasy oryginalnych podzespołów.  Od wysokowydajnych ekstruderów aż po proste w obsłudze nawijarki precyzyjne.  Innymi atutami urządzeń firmy Hosokawa Alpine są unikalne technologie. Są to m.in. głowica serii X do rozdmuchiwania folii, gwarantująca optymalne właściwości powierzchni produkowanej folii oraz najkrótsze czasy przestawiania czy też system TRIO, w którym wykorzystuje się najbardziej wydajną technologię rozciągania folii.

Broszura Ekstruzja folii

Twój kontakt

Podaj nam swoją branżę i skąd pochodzisz.