Urządzenia do produkcji folii wydmuchiwanej

Urządzenia kompletne i komponenty do produkcji folii wydmuchiwanej

Odnośnie rozwoju, inżynierii, produkcji lub uruchomienia - oferujemy Państwu innowacyjne, wysokiej klasy urządzenia do produkcji folii wydmuchiwanej z jednego źródła. Mogą być Państwo pewni co do urządzeń i systemów firmy Hosokawa Alpine do produkcji folii wydmuchiwanej, od etapu serii doświadczeń aż po bieżącą produkcję. Na każdym etapie ściśle z Państwem współpracujemy. W efekcie końcowy produkt, który Państwo otrzymują, dokładnie spełnia Państwa aktualne wymagania a równocześnie, dzięki swej elastyczności, umożliwia inne zastosowania w przyszłości.

Maksymalna dyspozycyjność urządzeń

dzięki wysokiej klasy komponentom

(1) ekstruder, (2) zmieniacz sit, (3) głowica rozdmuchowa, (4) układ chłodzenia, (5) odciąg, (6) urządzenie do rozciągania MDO, (7) nawijarka, (8) sterownik urządzenia

W urządzeniach do produkcji folii wydmuchiwanej firmy Hosokawa Alpine stosowane są bez wyjątku komponenty najwyższej klasy. Dla Państwa oznacza to: Zakupione urządzenie gwarantuje stabilność procesu i rzadko potrzebuje przestoju. To z kolei przekłada się na maksymalną wydajność w produkcji folii wydmuchiwanej. Na takich urządzeniach można polegać.

Szczegółem decydującym o ekonomiczności produkcji folii jest stosowanie oferowanych przez nas najwyższej klasy oryginalnych podzespołów.  Od wysokowydajnych ekstruderów aż po proste w obsłudze nawijarki precyzyjne.  Innymi atutami urządzeń firmy Hosokawa Alpine są unikalne technologie. Są to m.in. głowica serii X do rozdmuchiwania folii, gwarantująca optymalne właściwości powierzchni produkowanej folii oraz najkrótsze czasy przestawiania czy też system TRIO, w którym wykorzystuje się najbardziej wydajną technologię rozciągania folii.

ROZWIĄZANIA CYFROWE OD HOSOKAWA ALPINE

Dla wydajnych i stabilnych procesów produkcyjnych

Systemy cyfrowe usprawniają komunikację człowiek-maszyna, komunikację między maszynami, wizualizację i kontrolę procesów. Na przykład, urządzenie do rozdmuchiwania folii może być całkowicie sterowane z poziomu ekranu za pomocą interfejsu użytkownika ExVis 5.0 firmy Alpine. 

Koncepcja sterowania wraz z wizualizacją i obsługą urządzenia umożliwia nie tylko sterowanie maszyną, ale również analizę procesów, komunikaty alarmowe, monitorowanie energii i wiele innych.

Szczegóły oprogramowania: ExVis 5.0 »  ​​​​​​​

 

ISA Intelligent Software Assistant

Isa to platforma służąca usprawnieniu produkcji. Ogniskują się w niej dane procesowe wszystkich maszyn biorących udział w procesie wytwarzania produktu.

  • Prosta wizualizacja i analiza danych procesowych
  • Dostęp do danych za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego: do jego konfiguracji służy prosta metoda przeciągnij i upuść
  • Kontrola jakości na podstawie historii parametrów procesowych
  • Opracowywanie przypadków do algorytmów Machine Learning
ISA Pulpit nawigacyjny

Pulpit nawigacyjny

Isa pokazuje Państwu na pulpicie nawigacyjnym najważniejsze wartości. Nie ma znaczenia, czy chcą Państwo monitorować jedno urządzenie czy więcej. Do konfigurowania lub modyfikowania pulpitów nawigacyjnych służy dziecinnie łatwa metoda przeciągnij i puść.

Długoterminowa pamięć danych

Platforma Isa umożliwia zapisywanie danych produkcyjnych na wiele miesięcy. Pojemność pamięci zależy oczywiście od liczby wartości i częstotliwości próbkowania. Po dalsze informacje zapraszamy do bezpośredniej rozmowy z nami.

Monitorowanie produkcji

Monitorowanie produkcji

Isa jest przeznaczona do monitorowania produkcji. Na podstawie przekazywanych danych użytkownik może analizować problemu i dogłębnie studiować parametry każdej maszyny.                    

 

Powiadamianie drogą mailową

O każdym zatrzymaniu urządzenia mogą być Państwo powiadamiani drogą mailową. To jedna z dostępnych funkcji platformy Isa. Wystarczy opracować odpowiednie reguły, np. „gdy przez 5 minut przepustowość wynosi mniej niż 5 kg/h”. W takim przypadku Isa prześle Państwo maila z rzutem ekranu odpowiedniego trendu.

Analiza

Analiza

Podstawowe funkcje analityczne można wykorzystać do uzyskania rozdziałów stochastycznych. Albo porównywać rozmaite trendy z ogólnym Time Picker.

 

System Isa jest dostarczany z własnym sprzętem, który wymaga połączenia z Państwa siecią. Isa pracuje w systemie operacyjnym Ubuntu LTS. Aby proces uruchomienia przebiegał sprawnie, konfiguracja jest przeprowadzana bezpośrednio z Alpine.  Linie do produkcji folii wydmuchiwanej są podłączane do tej samej sieci a dostęp do danych jest realizowany przez OPC UA. Interfejs internetowy zapewnia użytkownikowi dostęp do platformy Isa ze wszystkich urządzeń podłączonych do tej samej sieci (tablet, smartfon, komputer PC ...). Potrzebna jest do tego jedynie przeglądarka internetowa.

Broszura Ekstruzja folii

Twój kontakt

Podaj nam swoją branżę i skąd pochodzisz.