Historie klientów

Raporty użytkownika od naszych klientów

Każdy projekt jest wyjątkowy. Pożądane właściwości folii, warunki lokalne i wymogi prawne mają wpływ na konfigurację systemu rozdmuchiwania folii.

Dlatego tworzymy dla Państwa indywidualnie dobrane systemy z idealnie dopasowanymi komponentami. Wszystko po to, aby mogli Państwo produkować optymalne folie o bezkompromisowej jakości do swoich zastosowań.

 

Chcą Państwo wiedzieć, jak zrealizowaliśmy projekty innych klientów? Zatem warto poznać historie naszych klientów! Z opisów przypadków poznają Państwo wybrane projekty klientów i zobaczą na własne oczy rezultaty naszej pracy zorientowanej na rozwiązania.

Niezawodny i doświadczony partner

Nieważne, czy to sam początek planowania, czy mają już Państwo konkretną koncepcję: chętnie doradzimy. Wraz z Państwem tworzymy linię do produkcji folii rozdmuchiwanej, która idealnie spełni Państwa wymagania. Zapraszamy do kontaktu – czekamy na wiadomość!

Oprócz naszych doświadczonych inżynierów, w Augsburgu do Państwa dyspozycji jest również centrum badawczo-rozwojowe zajmujące się technologią wytwarzania folii. W centrum na obszarze tysiąca metrów kwadratowych znajdują się najnowocześniejsze linie do koekstruzji i MDO z maksymalnie jedenastoma warstwami, gotowe do przeprowadzenia serii próbnej. Możliwe jest rozciąganie jednoosiowe w linii, jak również zastosowanie różnych nawijarek do folii. Przy centrum testowym znajduje się nasze laboratorium testowe z najnowocześniejszymi urządzeniami do testowania. Dzięki temu można przekonać się o jakości naszych systemów.

Twój kontakt

Podaj nam swoją branżę i skąd pochodzisz.