Wynajem maszyn

Indywidualne umowy wynajmu bezpośrednio od producenta

Chcesz przetestować produkcję konkretnego produktu, zrównoważyć wąskie gardła w dziale produkcyjnym, lub zrealizować krótkoterminowy projekt? Twoje zlecenie może trwać kilka dni lub kilka lat ‒ dzięki umowom najmu z Hosokawa Alpine jesteś zawsze przygotowany. Skorzystaj z naszego stale powiększającego się parku maszyn na wynajem i wynajmuj je wtedy, kiedy ich naprawdę potrzebujesz. Dostępna jest również oferta leasingu.

 

Zalety w skrócie

 • Elastyczność
  Maszyny na wynajem są zwykle dostępne niemal od ręki. W ten sposób zawsze możesz dostosować swoją produkcję do aktualnego zapotrzebowania.
 • Wynajmuj, nie kupuj
  Kto wynajmuje, oszczędza zasoby kapitałowe, a tym samym zyskuje swobodę w dysponowaniu środkami finansowymi. Zachowaj niezależność finansową i zdolność kredytową.
 • Optymalizacja podatków
  Opłaty za wynajem stanowią koszty operacyjne, które można natychmiast odliczyć od podatku. Wynajem prowadzi również do obniżenia podatków poprzez eliminację podatków związanych z inwestycjami (np. podatek od działalności gospodarczej).

 • Zawsze najnowsze technologie
  Nasze maszyny do wynajęcia są zawsze sprawne technicznie; do ich renowacji używamy wyłącznie oryginalnych części zamiennych.
 • Brak długotrwałych procesów decyzyjnych
  Opłaty za wynajem nie są kosztami inwestycyjnymi, lecz kosztami operacyjnymi, więc umowy wynajmu często podlegają znacznie prostszym procedurom decyzyjnym w dużych firmach.
 • Kompletna usługa z jednego źródła
  Oprócz renowacji samej maszyny zajmujemy się transportem, montażem, uruchomieniem i czyszczeniem. Z przyjemnością przygotujemy wycenę dostosowaną do Twoich indywidualnych wymagań.

Wynajem maszyn różnej wielkości

Jeżeli wydaje Ci się, że wynajem obejmuje tylko wyposażenie laboratoryjne, masz tylko częściową rację. Nasza szeroka oferta obejmuje zarówno minisystemy do produkcji zaledwie kilku gramów produktu, jak i pełnowymiarowe i złożone systemy produkcyjne:

Systemy wieloprocesowe

Nasze systemy wieloprocesowe zostały opracowane specjalnie do produkcji niewielkich ilości lub do testowania różnych procesów mielenia i klasyfikowania.

 

Systemy kontenerowe

Systemy produkcyjne wbudowane w kontenery ISO umożliwiają rozpoczęcie produkcji niemal w każdym miejscu na świecie w ciągu zaledwie kilku dni.

 

 

Kompaktory

Zagęszczarka służy do wytwarzania granulowanych materiałów sypkich z proszku poprzez zagęszczanie proszków między dwoma zsynchronizowanymi, przeciwbieżnymi walcami.

Chcesz przejąć wypożyczoną maszynę na własność? Zapytaj o wycenę.

Modele operatorów

Prowadzenie własnego zakładu produkcyjnego nie jest opłacalne lub nie pasuje do Twojej koncepcji? Czy mimo tego chcesz zachować pełną kontrolę i nie chcesz zlecać wytwarzania własnego produktu wykonawcom zewnętrznym? Mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Zainstalujemy system u Ciebie, ale obsługą zajmie się nasz personel. Płacisz tylko za przetworzoną ilość produktu.

 

Download
Broszura Rental Machines
Download

Twój kontakt

Podaj nam swoją branżę i skąd pochodzisz.