Hosokawa Kolb GmbH

Innowacyjna technologia dla nawijarek foliowych i jednostek do
odbioru od 1947 roku

Czym byłby misternie wyprodukowany film bez odpowiedniej technologii nawijania? Hosokawa Kolb od ponad 70 lat opracowuje innowacyjne rozwiązania dla idealnego startu, nawijania i przenoszenia różnych rodzajów folii. Najlepsze wyniki z doskonałą płaskością i gwarantowanymi dokładnymi krawędziami bocznymi.

Skontaktuj się z serwisem:
service(at)hosokawa-kolb.de
Telefon: +49 2208/ 9447 - 0

HOSOKAWA KOLB GmbH
Spicher Straße 40-42
53859 Niederkassel
Niemcy

Firma ANKO (Anton Kolb) Maschinenbau GmbH została założona w 1947 roku w Niederkassel i od tego czasu jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w przemyśle tworzyw sztucznych. W 2015 roku firma połączyła się z Hosokawa Alpine AG, wieloletnim partnerem i liderem technologicznym w zakresie wytłaczania folii metodą rozdmuchu. Jako spółka w 100% zależna, producent nawijarek i odciągów folii działa teraz pod nazwą Hosokawa Kolb.

  • Znajduje się w Niederkassel niedaleko Bonn
  • Około. 80 pracowników
  • Założony w 1947 r
  • Wiodąca na świecie technologia nawijania

Wszechstronne technologie wykonane w niemczech

Różne rodzaje folii wymagają różnych technologii. Precyzyjna płaskość na rolce jest niezbędna dla jakości folii i dalszego przetwarzania. Jednostki do odbioru i wyżarzania folii Hosokawa Kolb optymalizują folię przed nawijaniem. Następnie folia przesuwa się na idealnie wyregulowanej maszynie nawijającej. W ten sposób wprowadzamy na rolkę wszystkie rodzaje folii o wyjątkowej jakości.

Twój kontakt

Podaj nam swoją branżę i skąd pochodzisz.