Części zamienne i naprawy

Części zamienne własnej produkcji

Dzięki bogatej ofercie części zamiennych i usług naprawczych utrzymujemy wysoką gotowość operacyjną naszych maszyn, minimalizując koszty ewentualnych awarii. Nie ma znaczenia, czy maszyna ma kilka, czy kilkadziesiąt lat. Jeżeli została wyprodukowana przez Hosokawa Alpine, zawsze opłaca się ją naprawiać.

Wysoka dostępność oryginalnych części zamiennych

Niezależnie od tego, o którą część chodzi – jeśli już dojdzie do najgorszego, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby część zamienna była dostępna jak najszybciej. Dysponujemy własnym magazynem, w którym gromadzimy najczęściej poszukiwane części zamienne. Możemy również wyprodukować dowolne części na żądanie w możliwie najkrótszym czasie, nawet do starych modeli maszyn.

 

Od najprostszych do najbardziej złożonych części: wszystko z jednego źródła

Szybka naprawa

W razie potrzeby doświadczeni technicy serwisowi analizują i naprawiają błędy bezpośrednio na miejscu. Naprawa mniejszych maszyn lub części odbywa się w naszym warsztacie serwisowym.

Bezpieczeństwo i przewidywalność dzięki zamówieniom na żądanie

Dzięki usłudze zamówienia na żądanie Hosokawa Alpine zachowasz pełną kontrolę nad kosztami bez zamrożenia kapitału. Utrzymujemy stałą ilość części zamiennych dostępnych od ręki, które mogą zostać dostarczone w dogodnym dla Ciebie terminie, z możliwością rozłożenia płatności w okresie 12 miesięcy.

  • Szybka dostawa oryginalnych części objętych garancją
  • Fachowy serwis na miejscu, prowadzony przez wykwalifikowanych techników
  • Minimalny czas przestoju, a tym samym maksymalna produktywność maszyn
  • Brak zamrożenia kapitału dzięki zamówieniom na żądanie
  • Duże archiwum części zamiennych, nawet do bardzo starych modeli maszyn
  • Niezmiennie wysoka jakość produktu

Twój kontakt

Podaj nam swoją branżę i skąd pochodzisz.