Klasyfikatory i klasyfikatory powietrza

Klasyfikatory i klasyfikatory powietrza Hosokawa Alpine zadbają o najmniejsze szczegóły! Bez względu na to, jakiego stopnia rozdrobnienia potrzebujesz: nasze klasyfikatory zostały zaprojektowane do szerokiego zakresu zastosowań. Obsługują zakres działania od d97 = 2 µm do d97 = 200 µm. Szczegółowe informacje na temat zakresów rozdrobnienia zamieszczono w specyfikacji poszczególnych maszyn. Nie wiesz, który klasyfikator wybrać? Skontaktuj się z nami, nasi eksperci chętnie doradzą Ci bezpłatnie i bez obowiązku zakupu.

Zalety naszych klasyfikatorów:

  • Zużycie energii: Wiele naszych klasyfikatorów wyróżnia się niskim zużyciem energii. W ten sposób można ograniczyć koszty i chronić cenne zasoby.
  • Niskie zużycie/ochrona przed nadmiernym zużyciem: Większość klasyfikatorów powietrza Hosokawa Alpine charakteryzuje się niskim stopniem zużycia lub na życzenie można je wyposażyć w specjalne zabezpieczenie przed nadmiernym zużyciem. W ten sposób można wydłużyć okres użytkowania maszyny.
  • Specjalne modele dla przemysłu farmaceutycznego lub spożywczego: Turboplex ATP i klasyfikator powietrza MS są dostępne w wersjach ze stali nierdzewnej, przeznaczonych dla przemysłu farmaceutycznego lub spożywczego.
  • Klasyfikowanie tonerów i pigmentów oraz odpylanie powłoki proszkowej zawierającej dwutlenek tytanu: Zaprojektowaliśmy klasyfikatory TSP i TTSP przeznaczone do takich właśnie zadań specjalnych.
  • Do roślin oleistych i metali szlachetnych: Klasyfikatory grawitacyjne MZM i MZF Multiplex
    to klasyfikatory jedno- lub wielopokładowe do ostrych separacji w zakresie pomiarowym ok. 0,1–10 mm. 

Zastosowania klasyfikatorów i klasyfikatorów powietrza

Urządzenia te stosuje się najczęściej do klasyfikacji minerałów, w tym wapienia, rud, marmuru, kredy (GCC), talku, dolomitu, barytu, kaolinu, węglanu wapnia, bentonitu, gliny, kwarcu, krzemionki, skalenia, nefeliny lub wolastonitu.

Klasyfikatory powietrza są też używane do odsysania tonerów i proszków zawierających tlenek tytanu. Ponadto klasyfikatory służą do klasyfikowania przemysłowych wypełniaczy i wysokowartościowych chemikaliów.

Portfolio produktowe

Klasyfikatory dostosowane do indywidualnych wymagań

Oferujemy wyposażenie i kompletne systemy, które są optymalnie dostosowane do indywidualnej specyfikacji przy uwzględnieniu wszystkich aspektów technicznych i ekonomicznych, oraz znajdują zastosowanie do wielu różnych produktów i zakresów pomiarowych. Sprawdź, które z naszych klasyfikatorów i klasyfikatorów powietrza najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Przetestuj przed zakupem: W naszym Centrum Testowym można przeprowadzić specjalne testy z użyciem eksperymentalnych materiałów. Dzięki temu możesz sprawdzić jakość naszych systemów.

Wynajem lub kupno używanych klasyfikatorów

Chcesz wyeliminować wąskie gardła w produkcji? Realizujesz projekt tylko przez ograniczony czas? Nie masz pewności, czy wybrany klasyfikator jest rzeczywiście odpowiedni dla Twoich produktów? W takim przypadku możesz skorzystać z możliwości wynajmu maszyn. Po prostu skontaktuj się z nami!

Kolejnym rozwiązaniem jest zakup maszyny używanej. Możesz skorzystać z atrakcyjnej ceny, która idzie w parze ze sprawdzoną jakością Hosokawa Alpine. Maszyny używane Hosokawa Alpine Originals są serwisowane przy użyciu oryginalnych części i można je dostosować do indywidualnych wymagań. Służymy pomocą.

Twój kontakt

Podaj nam swoją branżę i skąd pochodzisz.