Hosokawa Alpine Switzerland

Spółka Hosokawa Alpine Switzerland GmbH została założona w 2022 roku. Nowo założona firma oznacza dalszą rozbudowę naszej sieci dystrybucji i wzmocnienie naszej obecności na lokalnym rynku dzięki obecności osoby kontaktowej na miejscu.

Dysponujemy połączeniem specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie chemii, farmacji, obróbki żywności i minerałów oraz recyklingu i dla praktycznie każdego produktu staramy się znaleźć dla Państwa optymalne rozwiązanie z dziedziny technologii rozdrabniania.

Zarówno pojedyncze maszyny, jak i niemal gotowe do eksploatacji instalacje w kontenerach: maszyny na wynajem zwiększają elastyczność Państwa działalności. Używane maszyny po generalnym remoncie z wyrazistym opisem Alpine Originals wyróżniają się krótkimi czasami dostawy o uznanej jakości Alpine. Teraz jesteśmy także w Szwajcarii!

Nasze zespoły serwisowe na miejscu dbają o naprawy, konserwację lub dostawy części zamiennych. Gwarantujemy naszym klientom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie oraz pierwszej klasy asortyment produktów z zakresu technologii rozdrabniania.

Ponad 20 lat doświadczenia w inżynierii procesowej

Nasz szwajcarski zespół sprzedażowy wspiera klientów w następujących obszarach:

  • pierwszy kontakt z klientem w sprawie nowych projektów,
  • kontakt z dotychczasowymi klientami,
  • doposażanie, naprawy i części zamienne istniejących maszyn,
  • doradztwo przy doborze pasujących maszyn,
  • przeprowadzanie prób testowych w technikum w Augsburgu,
  • organizowanie odbiorów fabrycznych i dostaw,
  • wymiana techniczna z ekspertami w Augsburgu.

Hosokawa Alpine Switzerland GmbH
Bafflesstrasse 15B
9450 Altstätten SG
Szwajcaria

Biuro w regionie St. Galler Rheintal to idealny punkt wyjścia. Lokalizacja ta wyróżnia się bezpośrednim połączeniem z autostradą A 13 i bliskością siedziby firmy w Augsburgu.

Obszar mechanicznej technologii procesowej obejmuje młyny, klasyfikatory, zagęszczarki i systemy izolujące. Dzięki tym maszynom i systemom dostarczamy rozwiązania dla przemysłu farmaceutycznego i laboratoryjnego, spożywczego, chemicznego oraz przetwórstwa minerałów i metali. Dodatkowo udostępniamy szeroką gamę urządzeń dla przemysłu recyklingowego.

Skorzystajcie Państwo z naszego gromadzonego od dziesięcioleci doświadczenia w zakresie projektowania instalacji. Znani klienci z całego świata ufają technologii i specjalistycznej wiedzy Grupy Hosokawa Alpine.

 

Twój kontakt

Podaj nam swoją branżę i skąd pochodzisz.