Szkolenia i seminaria

Kampus Alpine ‒ Twój partner w pogłębianiu kompetencji

Alpine Campus to know-how z pierwszej ręki. Uczestnicy szkoleń dotyczących konkretnych procesów i systemów mielenia i klasyfikowania Alpine Campus zdobywają solidną wiedzę, która przekłada się na wysoki poziom kompetencji. 

Wysoki udział wiedzy praktycznej i know-how z pierwszej ręki to czynniki decydujące o sukcesie. Rezultaty mówią same za siebie: wiedza zdobyta na szkoleniach przekłada się na namacalną wartość dodaną.

Więcej wiedzieć. Więcej móc. Większa wydajność.

Know-how z pierwszej ręki

 • Kursy indywidualne i branżowe
  Wszystkie szkolenia są ściśle dostosowane do konkretnych zastosowań i wymagań naszych klientów. Poszczególne moduły szkoleniowe zawierają odpowiednio przygotowane treści dydaktyczne. Szkolenie zawiera solidną porcję wiedzy branżowej, precyzyjnie dostosowanej do indywidualnych potrzeb. W program szkoleniowy angażujemy specjalistów z odpowiednich działów klienta, aby transfer wiedzy był wyjątkowo skuteczny. Umożliwia to prowadzenie dyskusji dotyczących konkretnych maszyn, systemów lub branż, opartych na solidnych podstawach merytorycznych. 
 • Elastyczna lokalizacja szkolenia
  Sam wybierasz lokalizację swojego szkolenia: na miejscu w siedzibie Alpine Campus lub w ramach seminarium internetowego. Gwarantujemy jakość niezależnie od lokalizacji ‒ w każdym miejscu na świecie! Czy to w sali seminaryjnej, bezpośrednio przy maszynie lub na przemian: idealne miejsce do nauki wybieramy w zależności od celu szkolenia i preferencji uczestnika.

 • Ucz się z praktyki
  Uzupełnieniem modułów szkoleniowych są testy maszyn i systemów, które obejmują szeroki zakres zastosowań. Podczas zajęć praktycznych uczestnicy sami określają parametry systemowe. Na tym etapie mogą popełnić błędy, wszak nie od dziś wiadomo, że najlepiej uczyć się na błędach. Testy maszyn i systemów są dopełnieniem naszych modułów szkoleniowych. 
 • Zasada 70:20:10 zapewnia najlepsze wyniki
  Podczas szkolenia otrzymasz optymalne wsparcie od naszych trenerów, którzy dysponują odpowiednią wiedzą w zakresie metodyki i dydaktyki. Model uczenia się oparty na zasadzie 70:20:10 pozwala uzyskać najlepsze rezultaty. W szkoleniach najważniejsze jest praktyczne doświadczenie, zadania i ćwiczenie zdobytej wiedzy. Metody i narzędzia szkoleniowe są ukierunkowane na praktyczne umiejętności i obejmują filmy szkoleniowe, quizy, praktyczne testy na maszynach testowych, listy kontrolne, demonstracje maszyn i systemów, a także montaż i demontaż krytycznych komponentów pod nadzorem.

Model uczenia się 70:20:10

Kształcenie nieformalne Kształcenie przez dialog Klasyczne kształcenie formalne
70 % 20 % 10 %
poprzez określone zadania poprzez zanurzenie w środowisko zawodowe poprzez tradycyjne dokształcanie
wyzwania zawodowe współpraca i coaching przez osoby nadzorujące podręczniki i seminaria

Skorzystaj z naszego interaktywnego formularza, aby wybrać tematykę szkolenia.

Download
Interactive Flyer Alpine Campus
Download
Download
Broszura Alpine Campus
Download

Twój kontakt

Podaj nam swoją branżę i skąd pochodzisz.