Maszyny używane

Tak dobre jak nowe: Hosokawa Alpine Originals

Krótkie terminy realizacji, atrakcyjne ceny i sprawdzona jakość Hosokawa Alpine?
W połączeniu z typowymi zaletami nowego sprzętu? To nie musi się wykluczać!

Maszyny używane Hosokawa Alpine Originals są odnawiane wyłącznie przy użyciu oryginalnych części. Dostosowanie do indywidualnych potrzeb, dostarczanie dodatkowych komponentów, integrowanie oryginalnych modeli z rozwiązaniami pod klucz, a także montaż i uruchomienie. Oszczędność zasobów własnych. Na co dzień coraz częściej korzystamy z rzeczy pochodzących z recyklingu i ponownego wykorzystania. 

Czy może być coś bardziej oczywistego, niż ponowne użycie naszych maszyn? Hosokawa Alpine Originals to zrównoważone rozwiązanie.

Wszystkie maszyny Hosokawa Alpine Originals podlegają dokładnie takim samym testom, jak nowy sprzęt. Odnowiony sprzęt po pomyślnym przejściu wszystkich testów otrzymuje ekskluzywny znak jakości ‒ Hosokawa Alpine Originals.

Wszystkie używane maszyny Hosokawa Alpine prezentowane na stronach internetowych dostawców są oznaczone znakiem Alpine Originals.

Co tak naprawdę się liczy

Mogłoby się zdawać, że używane maszyny są warte tylko tyle, ile materiały, z których zostały wykonane. Po renowacji przez fachowców zyskują jednak drugie życie. Odnowione maszyny są natychmiast gotowe do pracy ‒ i są dostępne w atrakcyjnej cenie.

Przed

Po

Hosokawa Alpine Originals: używane maszyny dla wszystkich branż

Od wymagających zastosowań w przemyśle farmaceutycznym po intensywne użytkowanie w przetwórstwie minerałów

 • Młyny: Niemal wszystkie typy młynów Hosokawa Alpine są dostępne od ręki w wielu różnych klasach wydajności, dostosowanych do szerokiej gamy zastosowań.
 • Klasyfikatory: Nowsze używane klasyfikatory są wyposażone w najnowocześniejszą technologię klasyfikacji i można je stosować do obróbki produktów z najwyższej półki.
  W przypadku mniej wymagających zastosowań najlepiej stosować wcześniejsze modele.

 • Zagęszczarki: Wybierz zagęszczarkę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb z szerokiej gamy dostępnych urządzeń.
 • Laboratorium i badania: Oferujemy szeroki wybór pełnowartościowego sprzętu laboratoryjnego do przygotowania małych partii produktów lub badań analitycznych.

 • Krótki czas realizacji
 • Renowacja urządzeń realizowana przez producenta
 • Stosowanie oryginalnych części
 • Gwarancja
 • Zapewniony dostęp do części zamiennych

Aktualna oferta używanych urządzeń

Usługa odkupu

używanych maszyn i wyposażenia Alpine

Urządzenie lub system Alpine mogą być nadal w pełni funkcjonalne, nawet jeśli nie są już potrzebne. Hosokawa Alpine oferuje możliwość odkupienia używanej maszyny lub systemu. Istnieje też możliwość demontażu starej instalacji.

W przypadku decyzji o zakupie nowej maszyny lub systemu od Hosokawa Alpine, oferujemy również możliwość przekazania starej maszyny w ramach rozliczenia. Zapewniamy też wsparcie w zakresie przezbrojenia produkcji.

 

Czy Twoja firma nadal posiada stare, nieużywane maszyny lub systemy Alpine?

Skorzystaj z usługi odkupu firmy Hosokawa Alpine, aby w prosty i bezproblemowy sposób zwolnić przestrzeń w Twoim zakładzie.

 • Demontaż
 • Transport
 • Utylizacja
Broszura Used Machines