Hosokawa Alpine Polska

Firma Hosokawa Alpine Poland została założona w Warszawie w 2020 roku, aby zapewnić polskim klientom wsparcie w zakupie urządzeń i pomoc serwisową w ich ojczystym języku. Członkowie naszego zespołu mogą też szybko organizować wizyty u klienta, aby odpowiedzieć na indywidualne potrzeby. Hosokawa Alpine Poland może zapewnić prace konserwacyjne, serwis i części zamienne dla szerokiej rzeszy klientów na terenie naszego kraju. Nie trzeba dodawać, że polski zespół nawiązał solidną współpracę z wszystkimi europejskimi centrami kompetencyjnymi Hosokawa Micron. Gwarantuje to naszym klientom dostęp do bogatego portfolio produktów oraz know-how dostarczanego przez zagraniczne oddziały firmy. Wszystkie nasze wysokiej jakości maszyny i systemy są produkowane w Unii Europejskiej (w Niemczech, Holandii i Hiszpani) oraz w Wielkiej Brytanii.

Ponad 30 lat doświadczenia w inżynierii procesowej

Nasz polski zespół sprzedaży pomaga klientom w następujących obszarach:

  • dobór właściwych maszyn
  • przeprowadzanie testów
  • negocjowanie kontraktów z naszymi spółkami
  • organizowanie odbiorów fabrycznych i dostaw

Hosokawa Alpine Poland
Puławska 372
02-819, Warszawa
Polska

Hosokawa Alpine Polska ma siedzibę w Warszawie. Lokalizacja w centralnej Polsce została wybrana, aby ułatwić naszemu zespołowi sprzedaży udział w spotkaniach organizowanych w dowolnym miejscu w kraju ‒ nawet w krótkim czasie. Nasze biuro znajduje się w dzielnicy Ursynów, zaledwie dziesięć minut jazdy samochodem od Lotniska Chopina. Parking dostępny jest bezpośrednio przy budynku.

Nasz zespół składa się z ekspertów z dziedziny ekstruzji folii oraz inżynierii procesowej ‒ dwóch obszarów działalności Hosokawa Alpine Group. Inżynieria procesowa obejmuje maszyny i systemy, takie jak młyny, klasyfikatory, zagęszczarki, mieszalniki, suszarki, granulatory i systemy izolacyjne. Nasze portfolio produktów uzupełnia technika magazynowania, przenoszenia, dozowania i ważenia. Dzięki tym maszynom i systemom dostarczamy rozwiązania dla przemysłu farmaceutycznego i laboratoryjnego, spożywczego, chemicznego oraz przetwórstwa minerałów i metali. Dodatkowo oferujemy szeroką gamę urządzeń dla przemysłu recyklingowego.

Drugi obszar działalności Hosokawa Alpine Poland zajmuje się technologią rozdmuchu folii. Wspólnie z naszymi specjalistami z działu badan i rozwoju nieustannie dążymy do wdrażania innowacji, które wyznaczają nowe trendy w produkcji opakowań miękkich. Nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie zostało docenione przez wielu przetwórców folii na całym świecie, jak również na rynku polskim. Oferujemy pomoc w projektowaniu, produkcji i montażu linii do ekstruzji folii, a także serwis pogwarancyjny maszyn. W naszym portfolio znajdują się linie do produkcji folii jednowarstwowych do folii liczących aż 11 warstw. Jesteśmy liderem w technologii jednoosiowej MDO (Machine Direction Orientation) z systemem TRIO (Trim Reduction with Inline Orientation), który umożliwia produkcję folii o wielu nowych zastosowaniach i unikalnych właściwościach.

 

Twój kontakt

Podaj nam swoją branżę i skąd pochodzisz.